Z radością informujemy, że Tymon Kozub, uczeń klasy 3c, zdobył II miejsce w konkursie plastycznym „Wojskowa Walentynka” zorganizowanym przez Klub 16 BPD. Praca Tymona została doceniona za pomysłowość, staranność wykonania oraz kreatywne ujęcie tematu. To już kolejny sukces Tymona — już wcześniej zdobywał nagrody w konkursach plastycznych, rozwijając swoją pasję.
Serdecznie gratulujemy Tymonowi i życzymy kolejnych sukcesów!