3 marca 2026 r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Dzień Otwarty dla Przedszkolaków. Przyszłoroczni pierwszoklasiści mieli okazję zwiedzić szkołę, zajrzeć w jej zakamarki oraz poznać nauczycieli. Tego dnia wszyscy przenieśli się do baśniowego, szkolnego świata. W każdej sali czekała na dzieci inna baśń oraz mnóstwo ciekawych atrakcji i niespodzianek. Naszych gości serdecznie powitali uczniowie szkoły, którzy zaprezentowali swoje talenty, wzbudzając wiele uśmiechów i zachwytów.
To było niezapomniane wydarzenie pełne radości i dobrej zabawy.
Do zobaczenia 1 września!