Home » Życie szkoły » Sport » Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszych uczniów w konkursie międzyszkolnym.

7 czerwca 2018 r.  odbyły się zawody pływackie dla uczniów klas trzecich organizowane przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy.

Serdecznie gratulujemy Magdzie i Tymoteuszowi z klasy 3B.

Magda zajęła III miejsce w stylu grzbietowym, a Tymek III miejsce w stylu klasycznym.

 

8 maja 2018 r. uczennice naszej szkoły zajęły III  miejsce  w Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

Reprezentacja szkoły:

  • Iga Jajeśnica
  • Ksenia Łyko
  • Weronika Chytrzyńska
  • Natalia Machowska
  • Aleksandra Michno
  • Sandra Wiatrak
  • Oliwia Koziołek
  • Natalia Kryza
  • Julia Rajczyk
  • Dominika Skóra
  • Amelia Woźniak
  • Iga Szumilas
  • Eliza Żurad

23 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce  w CZWÓRBOJU LA chłopców Krakowskiej Olimpiady –  Igrzyska Dzieci

Reprezentacja szkoły:

  • Kołaś Dawid
  • Marciniak Paweł
  • Miechówka Marcin
  • Pawela Oskar
  • Jasica Kacper
  • Madej Marcin

II miejsce w klasyfikacji indywidualnej : zajął Oskar Pawel

 

2 grudnia 2017 r.  reprezentacje szkoły dziewcząt zajęły I miejsce w turnieju piłki ręcznej w ramach projektu : „Szczypiornista Szkoła ” .

Drużyny wystąpiły w składach:

Rocznik 2006                                                                  Rocznik 2004 i 2005                                             

Chytrzyńska Weronika                                                    Broda Karolina

Jajeśnica Iga                                                                       Galus Julia

Kryza Natalia                                                                     Orlicka Izabela

Machowska Natalia                                                          Rajczyk Natalia

Michno Aleksandra                                                          Szymańska Kamila

Rajczyk Julia                                                                     Uramowska Aleksandra

Wiatrak Sandra                                                                Zdebska Patrycja

Zięba Alicja

 

 21 września 2017 r. reprezentacja szkoły dziewcząt zajęła II miejsce  w Turnieju  PIŁKI   RĘCZNEJ NA ORLIKACH

Drużyna wystąpiła w składzie:Bramkarka : Michno  Aleksandra

Jajeśnica Iga

Machowska  Natalia

Chytrzyńska Weronika

Wiatrak Sandra

Rajczyk Julia

Skóra Dominika

Kryza Natalia

Zięba Alicja