Home » Życie szkoły » Galerie » Dni otwarte

Dni otwarte

W tym dniu gościliśmy w naszej szkole dzieci z okolicznych przedszkoli w ramach Dnia Otwartego. Przedszkolaki wzięły udział w: pląsach przy muzyce, zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, pokonywaniu toru przeszkód, zabawach ruchowych.


Z upływem czasu dzieci nabierały śmiałości, a obecność rodziców nie była już tak niezbędna. Nie obeszło się bez niespodzianek – ma każde dziecko czekał upominek pozostawiony w szkole przez Św. Mikołaja.
Dziękujemy wszystkim za przybycie. Było nam miło gościć dzieci i rodziców w naszych szkolnych progach. Mamy nadzieje, że goście opuszczali nas z pozytywnymi wrażeniami i poczuciem wartościowo oraz miło spędzonego czasu.

 

Clown

 

 

 

W październiku odbył się pierwszy po wakacjach Dzień Otwarty naszej szkoły. Szkolne sale i korytarze wypełniły radosne głosy przedszkolaków. Nasi mali goście brali m.in. udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Mieli także możliwość pracy z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Z zainteresowaniem oglądnęli prezentację „Szkoła to nie tylko książki, plecaki i ławki”. Największą radość sprawiła przedszkolakom niewątpliwie loteria fantowa oraz zabawa z bańkami mydlanymi. W czasie spotkania dzieci wykazały się dużą samodzielnością i pomysłowością.

 

Podczas Dnia Otwartego dzieci wraz z rodzicami miały możliwość oglądnięcia sal lekcyjnych oraz świetlicy szkolnej. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.