KONKURSY POZASZKOLNE
CZWÓRBÓJ LA dziewczęta
IV miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły: Zuzanna Kierońska, Dominika Sławoszewska, Beata Bryniczka, Izabela Stala, Pitala Kinga
• Bieg 60m
XII miejsce Zuzanna Kierońska
XIV miejsce Dominika Sławoszewska
• Bieg 600m
XIII miejsce Zuzanna Kierońska
XVII miejsce Izabela Stala
• Rzut piłeczką palantową
VIII miejsce Beata Bryniczka
XIII miejsce Dominika Sławoszewska
• Skok w dal
VI miejsce Dominika Sławoszewska
XI miejsce Aleksandra Kramarz
XIII miejsce Beata Bryniczka
XI miejsce w województwie małopolskim
Reprezentacja szkoły: Zuzanna Kierońska, Dominika Sławoszewska, Beata Bryniczka, Pitala Kinga, Gabriela Ligenzowska
• Skok w dal
I V miejsce Dominika Sławoszewska
• Rzut piłeczką palantową
XIV miejsce Zuzanna Kierońska
• Bieg 60m
XII miejsce Zuzanna Kierońska
CZWÓRBÓJ LA chłopcy
X miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły: Mateusz Chmura, Jakub Strzelec, Kacper Kulka ,Michał Dąbrowski, Dominik Kluza
• Bieg 1000 m
III miejsce Mateusz Chmura
• Rzut piłeczką palantową
IX miejsce Jakub Strzelec
• Skok w dal
XVII miejsce Jakub Strzelec
HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA W LEKKIEJ ATLETYCE
Dziewczęta i chłopcy
• BIEG 60M
I miejsce Zuzanna Kierońska
IV miejsce Dominika Sławoszewska
• RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
II miejsce Dominika Sławoszewska
III miejsce Beata Bryniczka
IV miejsce Gabriela Ligenzowska
III miejsce Kacper Kulka
• TRÓJSKOK
I miejsce Jakub Strzelec
IV miejsce Kacper Kulka
VI miejsce Beata Bryniczka
VI miejsce Jakub Kroczek
• SKOK WZWYŻ
I miejsce Jakub Strzelec
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĘTA
V miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły: Dominika Sławoszewska, Zuzanna Kierońska ,Beata Bryniczka, Gabriela Ligenzowska, Julia Galus, Aleksandra Kramarz, Paulina Krakowska, Izabela Stala, Natalia Łachman, Anna Gosławska
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCY
V miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły: Jakub Strzelec, Kacper Kulka, Jakub Kroczek, Mateusz Chmura, Maksymilian Szot, Jakub Szterleja, Michał Gurgacz, Jakub Podsiadło, Dawid Kowal
TURNIEJ RUGBY „TAG” w ramach Święta Sportu DzielnicyXVIII
III miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły :Dominik Kępa ,Grzegorz Jamróz, Mikołaj Borczuch, Michał Weglarczyk, Maksym Drzał, Kacper Łyko, Kacper Pieniążek, Dawid Kowal,
PUCHAR KRAKOWA W RUGBY TAG
III miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły :Dominik Kępa ,Grzegorz Jamróz, ,Maksym Drzał, Kacper Pieniążek, Dawid Kowal, Julia Wątor, Gabriela Ligenzowska, Jakub Strzelec,Grzegorz Armatys,Kamil Kryza
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĘTA
XV miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły :Zuzanna Kierońska ,Gabriela Ligenzowska, Beata Bryniczka ,Dominika
Sławoszewska, Nikola Wójcik, Weronika Kustra, Paulna Krakowska, Aleksandra Kramarz, Izabela Stala
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘTA
XIX miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły: Zuzanna Kierońska ,Gabriela Ligenzowska, Beata Bryniczka, Dominika
Sławoszewska, Nikola Wójcik, Gabriela Pietras, Julia Galus, Aleksandra Kramarz, Paulina Krakowska, Anna Gosławska, Natalia Łachman
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĘTA
XIV miejsce Krakowie
Reprezentacja szkoły :Zuzanna Kierońska ,Gabriela Ligenzowska, Beata Bryniczka ,Dominika
Sławoszewska, Amelia Kluza
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĘTA
XIV miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły: Natalia Łachman ,Sandra Piechowicz ,Izabela Stala, Gabriela Ligenzowska, Zuzanna Kierońska, Dominika Sławoszewska, Amelia Kluza, Brygida Burek, Julia Krzyżak
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCY
VII miejsce w Krakowie
Reprezentacja szkoły: Mateusz Chmura, Jakub Strzelec, Kacper Kulka, Kamil Natanek, Szymon Ciupek, Miłosz Kowalski, Jakub Podsiadło, Michał Dąbrowski, Kacper Pieniążek
TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
VIII miejsce Kacper Bryła
PŁYWANIE DZIEWCZĘTA
XIV miejsce Klaudia Kulak
XVI miejsce Zuzanna Kierońska
klasyfikacja drużynowa : XII miejsce
XVI miejsce sztafeta: Zuzanna Kierońska, Klaudia Kulak, Aleksandra Kramarz, Natalia Dudek, Gabriela Senderska, Aleksandra Bosek
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
XV miejsce Zofia Markuś
TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W RAMACH PROJEKTU „SZCZYPIORNISTA SZKOŁA”
II miejsce
Reprezentacja szkoły: Mateusz Cygan, Oskar Pawela, Kacper Hebda, Marcin Miechówka, Anna Goławska, Jakub Wójcik, Kacper Pieniążek, Dominik Kluza, Oliwia Szczupacka, Dominika Ludwig
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZSZOI nr 5
III miejsce
Reprezentacja szkoły :Jakub Strzelec, Mateusz Chmura, Marcin Miechówka, Szymon Ciupek, Kamil Zieleniak, Dawid Kowal, Michał Gurgacz, Kacper Pieniążek, Dominik Kluza, Dawid Kołaś
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ ZSOI nr 5
III miejsce
Reprezentacja szkoły: Miłosz Kowalski, Kamil Zieleniak, Kacper Hebda, Marcin Miechówka, Mateusz Cygan, Dominik Kluza, Kacper Pieniążek, Anna Gosławska, Natalia Łachman, Bartłomiej Skonieczny
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
XXV miejsce Jakub Kroczek
XXXII miejsce Klara Panek
TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ KLAS IV: PIŁKA RĘCZNA NA ORLIKI
II miejsce
Reprezentacja szkoły: Szymon Ciupek, Marcin Miechówka, Fabian Żarczyński, Kacper Hebda, Kamil zieleniak, Kamil Natanek, Michał Rzytki, Miłosz Kowalski, Julia Galus, Amelia Kluza, Julia Szmajda, Dominika Ludwig, Oliwia Szczupacka, Karolina Broda, Mikołaj Senderski
MEETING PŁYWACKI O PUCHAR TAURONU
I miejsce drużyna dziewcząt i chłopców
II miejsce sztafeta dziewcząt : Zuzanna Kierońska ,Aleksandra Kramarz, Karolina Broda , Brygida Burek, Patrycja Jastrzębska, Klaudia Kulak,
II miejsce sztafeta chłopców : Jerzy Bierowiec, Wiktor Bularz, Paweł Jakóbski, Dawid Bugaj , Miłosz Kowalski, Mateusz Żołna
50 m grzbiet
II miejsce Klaudia Kulak
VIII miejsce Sandra Piechowicz
IX miejsce Natalia Dudek
II miejsce Jerzy Bierowiec
VII miejsce Mikołaj Sendesrki
VIII miejsce Kamil Natanek
50m dowolny
I miejsce Zuzanna Kierońska
IV miejsce Karolina Broda
IX miejsce Brygida Burek
IV miejsce Miłosz Kowalski
VI miejsce Mateusz Żołna
VII miejsce Jakub Jasiak
50 m klasyk
III miejsce Aleksandra Kramarz
IV miejsce Gabriela Senderska
IX miejsce Daria Nodzyńska
VI miejsce Jakóbski Paweł
VIII miejsce Dawida Bugaj
X miejsce Michał Rzytki
KLASYFIKACJA OGÓLNA WSPÓŁZAWODNICTWO W RAMACH KOM
XIX miejsce dziewczęta
XIX miejsce chłopcy
XX miejsce szkoła