Home » Życie szkoły » Sport » Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2015/2016

KONKURSY POZASZKOLNE
TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ /WEEKENDY Z PIŁKĄ RĘCZNĄ /

I miejsce w Krakowie
IV miejsce w województwie małopolskim
Reprezentacja szkoły:
BRAMKARKA : Kamila Stefanowska
Iga Jajeśnica
Oliwia Kaczyńska
Magdalena Dworaczek
Natalia Machowska
Wiktoria Zawalonka
Diana Andrasz
Amelia Woźniak
Julia Rajczyk
Natalia Kryza
Nikola Wnęk

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI KOSZYKÓWKI AS PROGRES
I miejsce
Reprezentacja szkoły: Kacper Bryła, Kamil Dudek ,Kluza Dominik ,Dawid Kowal ,Krystian Kubas ,
Oskar Pawela, Filip Pawlik , Krystian Piekarek , Kamil Natanek, Bartłomiej Skonieczny

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W RAMACH PROJEKTU „SZCZYPIORNISTA SZKOŁA”
III miejsce
Reprezentacja szkoły : Julia Galus, Natalia Rajczyk ,Kamila Szymańska, Julia Szmajda, Oliwia Szczupacka, Patrycja Zdebska ,Dominika Ludwig, Amelia Woźniak, Iga Jajeśnica ,Kamila Stefanowska

KONKURSY SZKOLNE

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO chłopców klas IV
I miejsce Bularz Wiktor
II miejsce Jasica Kacper
III miejsce Guzik Kacper
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO chłopców klas V
I miejsce Marcin Miechówka
II miejsce Miłosz Kowalski
III miejsce Mateusz Cygan
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO chłopców klas VI
I miejsce Dominik Kluza
II miejsce Kacper Bryła
III miejsce Bartłomiej Skonieczny
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO dziewcząt klas V
I miejsce Galus Julia
II miejsce Kluza Amelia
III miejsce Rajczyk Natalia
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE dziewcząt klas V
I miejsce Ludwig Dominika
II miejsce Kluza Amelia
III miejsce Galus Julia
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE dziewcząt klas VI
I miejsce Spólnik Nikola
II miejsce Lenart Emilia
III miejsce Piechowicz Sandra
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE chłopców klas IV
I miejsce Bularz Wiktor
II miejsce Malinowski Mateusz
III miejsce Rządkowski Norbert
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE chłopców klas V
I miejsce Mikołaj Senderski
II miejsce Mateusz Żołna
III miejsce Marcin Miechówka
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE chłopców klas VI
I miejsce Dominik Kluza
II miejsce Kamil Dudek
III miejsce Jakub Podsiadło
KOSZYKÓWKA chłopców klas IV

I miejsce kl. IVA
II miejsce kl. IVB

KOSZYKÓWKA dziewcząt klas V

I miejsce VB
II miejsce VA
III miejsce VC

ZBIJANY klas IV

I miejsce kl. IVA
II miejsce kl. IVB