Lekcja zdrowia
W dniu 22.01.2014 w naszej szkole odbył się profilaktyczny spektakl teatralny dla uczniów klas 0 – 6 pt. ,,Co jest grane ?- ( i zjadane ?)” przedstawiony przez grupę teatralną YAPA. Przedstawienie poruszyło problematykę zdrowego trybu życia i odżywiania.Zabawny stwór bajkowy pytał dzieci co jest grane, że wybierają chipsy zamiast owoców czy kanapki a colę … Dowiedz się więcej