„W Wigilię cuda się dzieją !”

Dnia 16 XII uczestnicy zajęć koła teatralnego oraz szkolnego chóru wzięli udział w Nowohuckich Jasełkach zorganizowanych na scenie wzniesionej przed budynkiem poczty w osiedlu Willowym. Dzieci pod kierunkiem opiekunek – pani Anny Biernackiej i Eweliny Kozak – zaprezentowały swoje umiejętności aktorsko- wokalne w inscenizacji pt.: ” W Wigilię cuda się dzieją!” Krótkie przedstawienie miało uświadomić … Dowiedz się więcej