7A W MUZEUM NOWEJ HUTY
3 listopada 2023 r. klasa 7a wybrała się na wycieczkę do Muzeum Nowej Huty,której celem było zwiedzenie wystawy: Trzepaki, Reksio ,Atari orazzabawa na wystawie.Wystawa opowiada o zabawach i rozrywkach dziecięcych w okresie PRL-u ozabawkach i grach, aktywnościach na świeżym powietrzu, zabawach i grachruchowych, jak i o czytelnictwie, ofercie kulturalnej dla dzieci czy o rozwojutechnologii na … Dowiedz się więcej