Mój przyjaciel miś

„ Mój przyjaciel miś” był radosnym tematem projektu edukacyjnego przeprowadzonego w naszej szkole przez klasy 0-1. Wzbudzał wiele radości i emocji , gdyż wszystkie dzieci mogły włączyć do niego swoje maskotki. Towarzyszyły one w ramach projektu dzieciakom podczas wizyt w : „ Sali misiowych zabaw”, „ Sali małych artystów” oraz w „ Sali sławnych misiów ”. Dobrej zabawie z misiami towarzyszyła prezentacja wiedzy o nich, przypomnienie historii związanej z misiem i artystyczne wzmagania . Dzięki właśnie nim podziwialiśmy recytacje wierszy i malarskie dzieła młodych artystów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy projektu wzięli udział w balu misiów pluszowych zorganizowanym w jadalni naszej szkoły. Były tańce, zabawy, korowody.
Dzień Pluszowego Misia to święto obchodzone przez dzieci na całym świecie. To przyjaciel wszystkich dzieci, powiernik sekretów, towarzysz zabaw. Mamy nadzieję, że te wspólnie z nim spędzone wspaniałe chwile pozwolą nam wszystkim lepiej szanować swoje zabawki, bo mają one za zadanie sprawiać, aby na twarzach pojawiał się uśmiech.