Finał konkursu wiedzy o ochronie przeciwpożarowej

 

21 listopada odbył się finał konkursu wiedzy o ochronie przeciwpożarowej, którego organizatorem jest Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa we współpracy z Wydziałem Edukacji UMK oraz z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej. Konkurs skierowany jest do uczniów klas czwartych, a jego celem jest nabycie i pogłębianie wiedzy na temat zagrożeń powodowanych przez pożary, propagowanie bezpiecznych zachowań oraz właściwego postępowania podczas wystąpienia zagrożeń.

Naszą szkołę godnie reprezentował Piotr- uczeń klasy IVc, który na trzech z czterech etapów konkursu zdobył maksymalną liczbę punktów. W ostatecznej rozgrywce zajął wysokie piąte miejsce.

Piotrowi gratulujemy rozległej wiedzy dotyczącej właściwego postępowania w sytuacji zagrożenia i życzymy dalszych sukcesów!!!