Wycieczka I a do Centrum Kongresowego – ICE
11 lutego klasa 1a wybrała się z wychowawcą i opiekunami na wycieczkę do Centrum Kongresowego – ICE. Taką wyjątkową wycieczkę zawdzięczamy mamie naszego kolegi Beniamina , która tam właśnie pracuje. Mieliśmy okazję zwiedzić ten nowoczesny , niesamowity budynek oraz poznać historię jego powstania. Z oszklonych sal budynku podziwialiśmy panoramę Krakowa. Niesamowite było to , że … Dowiedz się więcej