Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2020/2021

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *   *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 7 czerwca uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju Piłki Nożnej w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.
Zespół zajął II miejsce w swojej grupie eliminacyjnej w składzie: Patryk Bularz, Kamil Filipek, Karol Kołodziejczyk, Mateusz Jasiak, Jakub Sawicki, Mikołaj Władyka, Karol Zdebski, Szymon Zdebski, Oskar Mielec.
Ze względu na udział 20 szkół – z grupy do finałów kwalifikowała się tylko drużyna z pierwszego miejsca – tak niewiele zabrakło, ale Brawo za hart i waleczność.

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *   *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY CHŁOPCÓW

W dniu 2 czerwca uczniowie naszej szkoły brali udział w zmaganiach Czwórboju Lekkoatletycznego w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.
Uczestnikami byli :
Patryk Bularz klasa 6 b, Kamil Filipek klasa 6 a, Karol Zdebski klasa 6 a, Karol Kołodziejczyk klasa 7b i Mikołaj Władyka klasa 5 b.
Kamil Filipek zajął III miejsce w rzucie piłeczką palantową – 46,5 m
Karol Kołodziejczyk zajął IV miejsce w biegu na 60 metrów – 8.79 s i V miejsce w rzuci piłeczką palantową – 43 m oraz VII miejsce w skoku w dal – 4,27 m
Karol Zdebski zajął VII miejsce w skoku w dal – 4,27 m
GRATULUJEMY.

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *   *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 5 października 2020 r. zakończył się Turniej mini piłki ręcznej chłopców rocznik 2008 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli IV miejsce w gminie Kraków. Wyprzedzili nas specjaliści z piłki ręcznej SP 91, SP 101 i SP 85.
Reprezentacja grała w składzie :
Mateusz Kaczmarczyk – 7b,
Karol Kołodziejczyk – 7b,
Mikołaj Władyka – 7b,
Jakub Bobek – 6a,
Kamil Filipek – 6a,
Matusz Jasiak – 6a,
Radosław Kolański – 6a,
Kamil Pieniążek – 6a,
Mieszko Saj – 6a,
Karol Zdebski – 6a,
Oskar Mielec – 5b
GRATULACJE!

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *   *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

INDYWIDUALNA LIGA LEKKOATLETYCZNA
chłopców rocznik 2006 i młodsi

W dniu 18 września 2020 r. nasi uczniowie wzięli udział w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej gminy Kraków.

Wyniki:

skok w dal:
Jakub Michalik klasa VII a – 7 miejsce
Karol Kołodziejczyk klasa VII b – 9 miejsce

pchnięcie kulą :
Krystian Kołodziej klasa VII b – 6 miejsce

bieg na 100 m :
Jakub Michalik klasa VII a – 12 miejsce
Mateusz Kaczmarczyk klasa VII b – 18 miejsce

bieg na 300 m :
Krystian Kołodziej klasa VII b – 11 miejsce
Sebastian Ziółkowski klasa VII a – 18 miejsce

bieg na 1000 m :
Mikołaj Władyka klasa VII b – 13 miejsce
Sebastian Ziółkowski klasa VII a – 16 miejsce

sztafeta 4 x 100 m – 9 miejsce
Jakub Michalik – Mateusz Kaczmarczyk – Karol Kołodziej – Mikołaj Władyka

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *   *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *