Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 80

dyrektor szkoły
mgr Tatiana Muszyńska- Kwiecień

wicedyrektor szkoły
mgr Katarzyna Solawa

pedagog szkolny
mgr Grażyna Krzyżak

mgr Michalina Borkowska
język hiszpański, język angielski

mgr Agnieszka Budzisz – Cebulak
język polski dla obcokrajowców

mgr Anna Doniec
religia

mgr Magdalena Dulewska
wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 5 a

p.Anita Gałka
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b

mgr Joanna Golik
fizyka, socjoterapia, doradztwo zawodowe klasy VIII, rozwijanie kompetencji społeczno- emocjonalnych uczniów

mgr  Magdalena Górz
język angielski, wychowawca klasy 4 b

mgr  Paweł Jakóbczak
informatyka, wiedza o społeczeństwie, technika

mgr Magdalena Janowska
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1 b, logopedia

mgr Donata Kisiel – Dorohinicka
język polski, zajęcia rozwijające kompetencje społeczno – emocjonalne

mgr Iwona Król – Mazur
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3 a, edukacja informatyczna

mgr Grażyna Krzyżak
pedagog, terapia pedagogiczna w klasach I – VIII

mgr Katarzyna Kwiecień
język angielski

mgr Marta Machnik
język polski, wychowawca klasy 6 b

mgr Anna Michalec
wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Agnieszka Młynarska
język angielski, wychowawca  klasy 8 a

mgr Anna Mucha
chemia

dr Teresa Mucha
wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

mgr Marzena Orłowska
przyroda, biologia, geografia,  wychowawca klasy 8 b

mgr Elżbieta Papaj
matematyka, wychowawca klasy 6 a

mgr Monika Pasek
język angielski

mgr Krystyna Pędracka
matematyka

mgr Ewelina Pyrtek
bibliotekarz, bajkoterapia, wychowawca świetlicy

mgr Natalia Rosiek
wychowawca świetlicy, geografia

p. Magdalena Roztocka
matematyka, wychowawca klasy 7 b, zajęcia świetlicowe

p. Kinga Sadowska
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2 c

mgr Krystyna Satro
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1 a

mgr Beata Smoleń – Goc
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3 b, edukacja informatyczna

mgr  Anna Starczyk – Czerwińska
logopedia, wychowawca świetlicy

mgr Karolina Stasiowska
muzyka, wychowawca klasy 7 c

mgr Krystyna Struzikowska
wychowawca świetlicy

mgr Magdalena Stryczniewicz
język niemiecki

mgr Izabella Tomczyk – Gąstoł
historia, technika, wychowawca klasy 4 a

mgr Jolanta Wiekiera – Zięba
wychowanie fizyczne

mgr Michał Witczak
etyka

mgr Agata Wójcik
plastyka, wychowawca świetlicy

mgr Urszula Wykurz
język polski, oligofrenopedagogika,  wychowawca klasy 7 a

mgr Bożena Zdenkowska  (Siostra Rita)
religia

mgr Joanna Ziobro
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2 a