KONKURSY POZASZKOLNE:
- Wyniki biegów przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży:
dziewczęta – drużynowo – 21 miejsce:
rocznik 2006 – Oliwia Kaczyńska – 45 miejsce,
rocznik 2005 – Amelia Kluza – 29 m,
Amelia Wożniak – 13 m,
rocznik 2004 – Julia Galus – 45 m,
Julia Krzyżak – 52 m,
Patrycja Zdebska – 54 mchłopcy – drużynowo – 3 miejsce:
rocznik 2006 – Kacper Trzpis – 67 m,
rocznik 2005 – Szymon Ciupek – 13 m,
Wiktor Bularz – 8 m,
Rządkowski Norbert – 79 m,
rocznik 2004 – Mikołaj Senderski – 6 m,
Mateusz Żołna – 3 m. - Uczniowie naszej Szkoły są czwartą drużyną koszykarską w Krakowie.
Drużyna w składzie:
Szymon Ciupek
Kacper Hebda
Marcin Miechówka
Jakub Jasiak
Kacper Jasica
Miłosz Kowalski
Kamil Natanek
Oskar Pawela
Michał Rzytki
Piotr Włusek
Fabian Żarczyński
Mateusz Żołna
wywalczyli czwarte miejsce w mini koszykówce Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulacje ! - II miejsce w międzyszkolnym biegu charytatywnym ” Biegajmy razem” – finał małopolski wywalczyli :
dziewczęta – Machowska Natalia, Skóra Dominika, Kaczyńska Oliwia, Woźniak Amelia, Rajczyk Julia, Nowak Oliwia, Szumilas Iga, Ludwig Dominika, Zdebska Patrycja, Galus Julia, Chytrzyńska Weronika, Broda Karolina
chłopcy – Gajoch Krzysztof, Walczak Kacper, Wnęk Alan, Rządkowski Norbert, Jasiak Jakub, Ciupek Szymon, Guzik Kacper, Wojas Kamil, Łyko Krzysztof, Kołaś Dawid - W turniejach szkolnych:
Turniej tenisa stołowego chłopców klas VI:
I miejsce – Marcin Miechówka VI a
II miejsce – Mateusz Cygan VI b
III miejsce – Szymon Ciupek VI a
Turniej mini koszykówki chłopców klas szóstych :
I miejsce VI b
II miejsce VI a
III miejsce VI c
- Wi-ce mistrzostwo Krakowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Krakowskiej Olimpiady Młodzieży:
w bramce – Oskar Pawela
zawodnicy:
Wiktor Bularz
Szymon Ciupek
Kacper Jasica
Miłosz Kowalski
Dawid Kołaś
Krzysztof Łyko
Marcin Miechówka
Kamil Natanek
Norbert Rządkowski
Mikołaj Senderski
Mateusz Żołna - II miejsce dziewczęta i chłopcy w turnieju „PIŁKA RĘCZNA NA ORLIKACH”
Reprezentacja dziewcząt:
bramkarka: Nikola Wnęk
Amelia Woźniak
Julia Rajczyk
Natalia Kryza
Aleksandra Uramowska
Iga Jajeśnica
Natalia Machowska
Alicja Zięba
Eliza Żurad
Reprezentacja chłopców:
bramkarz: Paweł Wódczyński
Marcin Miechówka
Oskar Pawela
Szymon Ciupek
Kacper Jasica
Piotr Włusek
Dawid Kołaś
- TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W RAMACH PROJEKTU SZCZYPIORNISTA SZKOŁA
I miejsce
Nikola Wnęk
Amelia Woźniak
Julia Rajczyk
Alicja Zięba
Patrycja Zdebska
Julia Galus
Izabela Orlicka
IV miejsce
Natalia Kryza
Aleksandra Uramowska
Iga Jajeśnica
Natalia Rajczyk
Dominika Skóra
Marcelina Zajdel
Kamila Szymańska
- MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ WRAMACH PROJEKTU SZCZYPORNISTA SZKOŁA
II miejsce
Julia Rajczyk
Patrycja Zdebska
Julia Galus
Izabela Orlicka
Marcelina Zajdel
Hanna Faliszewska
Natalia Rajczyk
Kamila Szymańska
IV miejsce
Nikola Wnęk
Natalia Kryza
Amelia Woźniak
Alicja Zięba
Aleksandra Uramowska
Iga Jajeśnica
Dominika Skóra
Natalia Machowska
KONKURSY SZKOLNE
- TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW KLAS V
I miejsce: Piotr Włusek
II miejsce : Kacper Jasica
III miejsce: Wiktor Bularz
- Turniej koszykówki chłopców klas V
I miejsce: VA