ROWEROWY MAJ

Od 8 do 31 maja 2022 r. zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w  AKCJI ROWEROWY MAJ.
Zapraszamy do aktywności ruchowej. Do szkoły można przyjechać rowerem, hulajnogą, na rolkach lub deskorolce.
Rowery i hulajnogi należy przypinać przy stojakach przed szkołą lub przy wejściu na plac zabaw, rolki i deski zostawiamy w reklamówkach w szatni.
Każdy uczeń otrzyma książeczkę z głównymi zasadami bezpiecznej jazdy na rowerze oraz miejscem na naklejki otrzymywane za aktywny przyjazd do szkoły. Każda klasa otrzyma plakat na którym należy przyklejać okrągłe naklejki. Za każdy rowerowy dzień uczeń otrzymuje dwie naklejki – jedną  / kwadratową /wkleja do swojej książeczki, a drugą / okrągłą / przykleja na klasowy plakat.

Dla najbardziej aktywnych klas i uczniów czekają jak co roku nagrody.
DOBREJ ZABAWY!