Archiwum dnia: 18/03/2020

PUBLIKUJEMY W CZASOPIŚMIE VICTOR JUNIOR

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że prace uczniów z klasy VI b zostały opublikowane w najnowszym numerze dwutygodnika Victor Junior (24/400).
Zapraszamy do lektury opowieści Oliwiera pt. „Witamy w Krasnolorze” oraz relacji Bartosza „Dziennik z podróży do miasta mostów”.

POMAGAMY ROZWIJAĆ SKRZYDŁA

Projekt„Wybierz Wrocław”, który klasa VI b realizowała na lekcjach języka polskiego pod kierunkiem p. Urszuli Wykurz, został nagrodzony przez:

–  redaktor naczelną magazynu dla dzieci „Świerszczyk”, panią Małgorzatę Węgrzecką

– Zakład Narodowy im. Ossolińskich

–  Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Uczniowie otrzymali listy gratulacyjne, dyplomy, książki, gry dydaktyczne, mapki, śpiewniki, plecaki, ołówki, zakładki, odblaskowe misie, naklejki, smycze do kluczy, przypinki, notesy. Wartość nagród wyniosła 3530 złotych.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz p. Urszuli Wykurz.