Archiwum miesiąca: wrzesień 2023

LATO W SZKOLE 2023

Kiedy milknie szkolny dzwonek i zaczynają się wakacje, w Osiemdziesiątce nie
milkną spragnione lata dzieciaki. Wtedy to właśnie rozpoczynamy wyczekiwaną
akcję „Lato w szkole”.
A „Lato w szkole” – jak mówią jej uczestnicy to: atrakcje, szaleństwo, przygody,
zabawa, wycieczki, koleżanki, koledzy, fajne panie, niespodzianki, spacery,
nowe wyzwania, niezapomniany czas, nowe sińce na kolanach, super zabawa,
pełno śmiechu i radości. Ujmując krótko jak powiedział uczeń klasy trzeciej:
„Lato w szkole”, to po prostu szczęśliwe dzieci.
Program tegorocznej akcji był zróżnicowany, bogaty i oczywiście dostosowany
do wieku uczestników poszczególnych grup. Nie zabrakło wyjazdów do
Rabkolandu i Parku Wola; wyjść do kina, krainy zabaw, na trampoliny oraz
wrotki. Odwiedziliśmy też Kosmopark, Muzeum Iluzji, Centrum Nauki i
Zmysłów, Muzeum AK, Przystanek Historia IPN. Były też warsztaty
plastyczne, lody, miejskie place zabaw.
Akcja się zakończyła, lecz wspomnienia pozostaną na wiele, wiele tygodni, a
może i lat.
Do zobaczenia we wrześniu.

CZAS PODSUMOWAŃ W KLASACH IV-VIII

22 czerwca 2023 r. roku uczniowie klas IV- VIII spotkali się na apelu podsumowującym roczną pracę tej części społeczności szkolnej.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Rodziców : pani Iwona Szydłak i pani Katarzyna Cebula . Uczniom, którzy w tym roku szkolnym otrzymali średnią ocen co najmniej 4,75 i zachowanie wzorowe wręczyły vouchery na lody do Good Lood. Wśród nagrodzonych znalazło się 83 uczniów.
W dalszej części spotkania dyrektor szkoły p. Tatiana Muszyńska -Kwiecień wręczała uczniom nagrody za osiągnięcia w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych: matematycznych, przyrodniczych, literackich, z języka angielskiego, języka hiszpańskiego, sportowych.
Kończąc spotkanie Pani Dyrektor gorąco pogratulowała wszystkim nagrodzonym dzieciom i zachęciła do udziału w konkursach, które czekają na nich w nadchodzącym roku szkolnym.
Wszystkim życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku edukacji.
W imieniu nagrodzonych dzieci, dziękujemy Pani Dyrektor oraz Radzie Rodziców
za ufundowanie dyplomów oraz nagród.

NAGRADZAMY…

Już jutro rozpoczęcie upragnionych wakacji… Czas jeszcze na rozdanie nagród.
22 czerwca 2023 r. odbył się uroczysty apel dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej, w czasie którego bonami podarunkowymi na lody nagrodzono 49 uczniów, którzy w tym roku szkolnym za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali tytuł „WZOROWEGO UCZNIA”. Wręczenia nagród dokonały przedstawicielki Rady Rodziców: pani Katarzyna Cebula oraz pani Iwona Szydłak. W dalszej części spotkania pani wicedyrektor szkoły Katarzyn Solawa wręczyła dyplomy i upominki tym uczniom, którzy zostali nagrodzeni w licznych szkolnych i pozaszkolnych konkursach.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do udziału w konkursach w kolejnym roku szkolnym.
Dziękujemy Radzie Rodziców za przeznaczenie środków finansowych na zakup nagród.