NAGRADZAMY…

Już jutro rozpoczęcie upragnionych wakacji… Czas jeszcze na rozdanie nagród.
22 czerwca 2023 r. odbył się uroczysty apel dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej, w czasie którego bonami podarunkowymi na lody nagrodzono 49 uczniów, którzy w tym roku szkolnym za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali tytuł „WZOROWEGO UCZNIA”. Wręczenia nagród dokonały przedstawicielki Rady Rodziców: pani Katarzyna Cebula oraz pani Iwona Szydłak. W dalszej części spotkania pani wicedyrektor szkoły Katarzyn Solawa wręczyła dyplomy i upominki tym uczniom, którzy zostali nagrodzeni w licznych szkolnych i pozaszkolnych konkursach.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do udziału w konkursach w kolejnym roku szkolnym.
Dziękujemy Radzie Rodziców za przeznaczenie środków finansowych na zakup nagród.