TO JUŻ JEST KONIEC

27 czerwca 2025 r. zakończyliśmy rok szkolny 2024/2025 –  rok pełen wyzwań, sukcesów, radości i pięknych, wspólnych chwil.Podczas uroczystości w sali gimnastycznej, pani dyrektor Tatiana Muszyńska – Kwiecień podziękowała wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w wykonywaną pracę, twórcze pomysły, niegasnącą pasję oraz wytrwałość. Rodzicom pani dyrektor dziękowała za zaufanie jakim obdarzyli i wciąż obdarzają Osiemdziesiątkę oraz … Dowiedz się więcej

4B NA LODACH, SŁODKIE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Ostatni dzień szkoły uczniowie klasy 4b spędzili w wyjątkowy sposób. W ramach nagrody za największe zaangażowanie w działania Samorządu Uczniowskiego, dzieci udały się pod NCK, gdzie czekała na nie smakowita niespodzianka: pyszne lody z food trucków, ufundowane przez Radę Rodziców.Po wspólnym lodowym świętowaniu, uczniowie spędzili czas na pobliskim placu zabaw, korzystając z pięknej pogody i … Dowiedz się więcej

INTEGRACYJNE WYJŚCIE NAD ZALEW NOWOHUCKI

W słoneczny dzień, 26 czerwca 2025 r. uczniowie klas 5B i 5C wzięli udział w integracyjnym wyjściu nad Zalew Nowohucki. Wyjście było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury, w atmosferze relaksu, zabawy i wzajemnej życzliwości.Nie zabrakło również czasu na odpoczynek, rozmowy i integrację między klasami.

POŻEGNALNE LODY I WIELKA ZABAWA

26 czerwca 2025 r. na zakończenie wspólnie spędzonych lat w klasach I–III uczniowie klasy IIIa wybrali się na wyjątkowe, słodkie i radosne wyjście – pożegnalne lody i zabawę na placu zabaw w pobliżu Nowohuckiego Centrum Kultury. Zaczęliśmy od czegoś pysznego – samodzielnego zakupu lodów, co było nie tylko przyjemnością, ale i świetną okazją do praktycznego … Dowiedz się więcej

KOMERS PEŁEN WSPOMNIEŃ – KLASA 8A KOŃCZY SZKOŁĘ 

25 czerwca 2025 r. uczniowie klasy 8a w wyjątkowy sposób pożegnali szkołę podstawową, uczestnicząc w uroczystym komersie. Był to wieczór przepełniony radością, tańcem, wspomnieniami i wzruszeniami – chwile, które na długo zapiszą się w pamięci każdego uczestnika.Na uroczystość zaproszono gości specjalnych: panią dyrektor, panią wicedyrektor oraz wychowawczynię klasy. Ich obecność nadała wydarzeniu szczególnego znaczenia i … Dowiedz się więcej

DZIEŃ SPORTU KLAS IV – VIII 

25 czerwca 2025 r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu dla uczniów klas 4–8. Było to wydarzenie pełne emocji, zdrowej rywalizacji i fantastycznej zabawy. Sportowe zmagania rozpoczęły się od biegów sztafetowych z udziałem reprezentantów wszystkich klas. Następnie uczniowie rywalizowali w konkurencjach indywidualnych: biegu na 60 i 100 metrów, skoku w dal oraz rzucie piłką … Dowiedz się więcej

HALO, HALO, TU RADIO GADAJĄCA OSIEMDZIESIĄTKA

24 czerwca 2025 r. wysłuchaliśmy dziewiętnastej – ostatniej przed wakacjami  audycji szkolnego radia GADAJĄCA OSIEMDZIESIĄTKA. Przez cały rok nasi radiowcy umilali nam niezmiernie szkolne życie. Dzięki nim poznaliśmy wiele nietypowych świąt; pamiętaliśmy o nadchodzących szkolnych wydarzeniach, o trwających konkursach; poznawaliśmy wydarzenia z kraju i ze świata; poznawaliśmy tajniki zdrowej diety  …. Nasi młodzi dziennikarze pracowali … Dowiedz się więcej

„Z HUMOREM I MIŁOŚCIĄ – ŚWIĘTO KLASY 2C”

23 czerwca 2025 r. w klasie 2c odbył się wyjątkowy Dzień Rodziny pod hasłem „Poszukiwania”. Uczniowie przygotowali pełne humoru i ciepła przedstawienie o niespodziewanym zniknięciu mamy, która pospiesznie udała się na zajęcia fitness, zostawiając wiadomość na karteczce. Niestety, jak to w życiu bywa, kot postanowił wprowadzić trochę zamieszania, wyrzucając kartkę przez okno. Gdy tata wrócił … Dowiedz się więcej

WYCIECZKI DO FRANKÓWKI MAŁEJ – DZIEŃ PEŁEN SMAKÓW, PRZYGÓD I… KORZENNYCH TAJEMNIC

23 czerwca 2025 r., w piękny, słoneczny dzień, klasy IIIa i IIIb wyruszyły na wyjątkową wyprawę do Edukacyjnego Ośrodka Plenerowego „Frankówka Mała” w Cichawce. A co się tam działo? Oj, działo się- i to jak pachniało!Na początek – warsztaty kulinarne w „Kuchni Spotkań”. Każdy uczestnik mógł poczuć się jak prawdziwy kucharz z dużymi ambicjami. Zaczęliśmy … Dowiedz się więcej

INAUGURACJA BEZPIECZNYCH WAKACJI

23 czerwca 2025 r. klasa 1 C wzięła udział w imprezie plenerowej organizowanej przez Policję oraz Nowohuckie Centrum Kultury „Inauguracja Bezpiecznych Wakacji”. Dzieci miały okazję skorzystać z wielu atrakcji: pobrać odciski swoich palców, poznać policyjnego psa tropiącego, przymierzyć kamizelkę kuloodporną. Najważniejsze było jednak to, że uczyły się bezpiecznych zachowań w czasie wakacji  i udzielania pierwszej … Dowiedz się więcej

WYPRAWA 1C

W czerwcu klasa 1 C była na całodniowej wycieczce w Jaskini Nietoperzowej i Motylarni w Ulinie. Zwiedzanie jaskini dostarczyło dzieciom wielu emocji. Oglądaliśmy kości znalezionych w jaskini zwierząt oraz imponujące nacieki skalne. Udało się nam nawet zobaczyć przelatujące w oddali małe nietoperze. Następnie pojechaliśmy do Motylarni w Ulinie. Dzieci wzięły udział w warsztatach poszerzających wiedzę o … Dowiedz się więcej

RODZINA TO SKARB

23 czerwca 2025 r. odbyło się  spotkanie Rodziców uczniów klasy I A z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Uczniowie zaprezentowali rodzicom  piosenki, wiersze,  przedstawienie oraz taniec. Goście gromkimi brawami nagrodzili swoje pociechy. Nie zabrakło oczywiście życzeń, upominków i poczęstunku. 

SPACERKIEM PO NOWEJ HUCIE

23 czerwca 2025 r. uczniowie klasy Ia wybrali się na wycieczkę zatytułowaną „Spacerkiem po Nowej Hucie”. Pierwszym punktem programu był Kopiec Wandy, gdzie dzieci zapoznały się z historią oraz legendą związaną z tym wyjątkowym miejscem. Wspięcie się na szczyt kopca pozwoliło im podziwiać malowniczą panoramę dzielnicy przy pięknej, słonecznej pogodzie.Po krótkim odpoczynku i zjedzeniu pysznych … Dowiedz się więcej