Wyróżnienie w konkursie filmowym

Uczennice klasy 8b: Natalia Michno, Natalia Niciarz, Izabella Tomala i Eliza Żurad zdobyły wyróżnienie w konkursie „O zawodowcach z humorem w filmowym kadrze”, organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Krakowie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa. Pod opieką pani Joanny Golik i przy wsparciu pani dyrektor Tatiany Muszyńskiej-Kwiecień, pani Magdaleny Roztockiej oraz pana Pawła Jakóbczaka stworzyły pracę konkursową w formie filmu, przedstawiającego atrakcyjne zawody, do których kształcą technika i szkoły branżowe: Technikum Łączności nr 14, Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 oraz Zespół Szkół Gastronomicznych nr 3. Od listopada 2019 roku do lutego 2020 uczennice odwiedzały wybrane szkoły ponadpodstawowe, filmowały trwające tam zajęcia, następnie montowały film, tworzyły animacje, wyszukiwały podkład muzyczny i współpracując w zespole zgłębiały tajniki sztuki filmowej. Zaprezentowały swoją pracę konkursową naszej szkolnej społeczności opisując także przedstawione w niej technika, a na gali finałowej w dniu 12 marca odebrały wyróżnienie w konkursie oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszego rozwijania skrzydeł!