SUKCES NASZYCH UCZENNIC W KONKURSIE PLASTYCZNYM „STOP PRZEMOCY”

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych i wyróżnionych uczestników konkursu plastycznego pt. „STOP przemocy” znalazły się nasze trzy uczennice -Maja Machnik z klasy 3a, która zajęła 3 miejsce oraz Matylda Burkiewicz również z klasy 3a i Martyna Maj z klasy 3b, które zdobyły wyróżnienia.
Konkurs został zorganizowany już po raz piąty przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Radę Dzielnicy XVIII.
W bieżącym roku szkolnym zaproszono do niego  uczniów z klas I-III szkół podstawowych z terenu Dzielnicy XVIII Miasta Krakowa wraz z ich rodzinami. W przedsięwzięciu wzięło udział 10 placówek oświatowych. Jury konkursowe oceniło 56 prac. Przy wyborze i ocenie prac brano pod uwagę przede wszystkim kreatywność i pomysłowość w podejściu do tematu, który nie należał do łatwych oraz walory plastyczne (wykorzystanie różnych technik, staranność wykonania, ogólne wrażenie wizualne). Nasze uczennice wykonały oryginalne i mocno wpisujące się w tematykę prace.Uroczyste wręczenie cennych nagród (m.in. sprzętu sportowego, zestawów plastycznych, gier planszowych) odbyło się późnym popołudniem 7 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 37.
Serdecznie gratulujemy Mai, Matyldzie i Martynie odniesionego sukcesu
i życzymy kolejnych!