KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ LOVE, LIEBE, AMOR

W dniu 21 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Z tej okazji odbył się długo wyczekiwany Konkurs Piosenki Obcojęzycznej LOVE, LIEBE AMOR. Uczestnicy zaprezentowali piosenki w dwóch językach: angielskim oraz hiszpańskim. W głosowaniu na najlepszą piosenkę mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły. Oddano prawie 300 głosów:) Poziom był bardzo wysoki i niełatwo było zdecydować się na jedną piosenkę…
Zwycięzcami tegorocznej edycji Konkursu zostały uczennice klasy 8b Zuzanna Abb oraz Faustyna Wosiek, które wykonały utwór „Perfect” , drugie miejsce zajęła Milena Bac, uczennica klasy 4c, która zaśpiewała piosenkę „Love me tender”, trzecie miejsce zajął uczeń klasy 4c Grzegorz Struś z piosenką „Believer”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie wszystkich nagród w Konkursie.

Do usłyszenia za rok:)
Prezentujemy piosenki, które zwyciężyły w tym roku.