DZIEŃ PLAŻOWICZA – KOLEJNA UDA AKCJA SAMORZĄDU SZKOLNEGO

7 czerwca 2022 r. Samorząd Uczniowski zorganizował ostatnią już w tym roku szkolnym akcję – ” Dzień Plażowicza”. Tego dnia w szkole królowały kapelusze, czapeczki, okulary, klapki i torby plażowe. O tym, że na plaży fajnie jest,  mogliśmy się przekonać  podczas długiej przerwy, podczas której wszyscy  miłośnicy upałów spotkali się na szkolnej plaży, aby wspólnie  cieszyć się z nadchodzącego lata. Członkowie samorządu w krótkiej pogadance zaprezentowanej przez radiowęzeł przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas upałów. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączali się w akcje organizowane w tym roku przez Samorząd Uczniowski oraz jego opiekunom – pani Magdalenie Roztockiej, pani Magdalenie Górz oraz pani Izabelli Tomczyk   – Gąstoł. Zapraszamy do wspólnej zabawy już we wrześniu.