WYNIKI KONKURSU „ODKRYWAMY NASZE TALENTY”

We wtorek –  7 czerwca 2022r. po raz kolejny w naszej świetlicy odbył się konkurs, w którym dzieci mogły zaprezentować swoje zdolności i umiejętności  w wybranych przez siebie dziedzinach. Tytuł konkursu należy rozumieć dwojako. Po pierwsze: każdy poszukuje i odkrywa co lubi, co go interesuje, w czym jest dobry i w czym chciałby rozwijać się dalej. Pamiętajcie, że każdy człowiek ma jakieś talenty i aby je odkryć trzeba próbować robić różne nowe rzeczy. Drugie znaczenie to pokazywanie innym naszych zdolności i umiejętności. Można zaprezentować się kolegom, koleżankom, nauczycielom z zupełnie innej strony. Na przykład, pomyślcie: ta cichutka i nieśmiała dziewczynka, kiedy tańczy i śpiewa na scenie zamienia się w gwiazdę, a ten chłopiec, co nie może zapamiętać tabliczki mnożenia potrafi robić salta jak prawdziwy akrobata! To będzie duże zaskoczenie, trzeba się tylko odważyć.
W tegorocznym konkursie na odwagę zdobyło się 17 uczestników, którzy zaprezentowali bardzo różnorodne talenty. Widownia mogła podziwiać pokazy muzyczne, taneczne, wokalne, recytatorskie oraz gimnastyczne. Wszystkie występy były bardzo ciekawe.

Główne nagrody otrzymały następujące dzieci:
W kategorii gry na instrumencie
Joanna Staniewska  z klasy 2A
Karol Kowal z klasy 2C
W kategorii tańca
Iga Kubieniec z klasy 1A
Klara Chmiela i Zuzanna Frasińska z klasy 1B
W kategorii tańca akrobatycznego
Lena Harabasz i Liliana Sujka z klasy 2A
W kategorii śpiewu: za własną kompozycję, tekst i wykonanie piosenki
Matylda Burkiewicz, Lena Frasińska i Julia Reczek z klasy 3A
W kategorii pokazu karate
Natalia Bonisławska i Ola Kolat z klasy 1A
Pozostali uczestnicy otrzymali upominki za udział w konkursie.

Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie odkrywają w sobie tak różnorodne talenty! Rozwijajcie swoje zdolności i nie ustawajcie w poszukiwaniu nowych.