WYCIECZKA DO ZATORU

9 czerwca 2022r. uczniowie  klas 1a i 2c wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Zatorze. Celem tej wycieczki było rozwijanie zainteresowań prehistorycznymi gadami – dinozaurami. Przygodę w Zatorze rozpoczęliśmy od zwiedzania Parku Dinozaurów, dzieci zobaczyły ponad 100 modeli największych w Polsce ruchomych i ryczących dinozaurów. Odwiedziliśmy także Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, Park Owadów, a także ” Dom do góry nogami”. Jakże wielkie było nasze zdziwienie, gdy wszystkie meble były na suficie, niektórym aż zakręciło się w głowie 🙂 Na zakończenie naszej wycieczki byliśmy w Lunaparku oraz na placu zabaw. Dzieciaki były zachwycone! Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy, a więc i nasza wycieczka nie mogła trwać wiecznie. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Krakowa.