CZAS PODSUMOWAŃ W KLASACH IV-VIII

23 czerwca 2022 r. roku uczniowie klas IV- VIII spotkali się na apelu podsumowującym
roczną pracę tej części społeczności szkolnej.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Rodziców: p. Lidia Dryl oraz p. Marta
Słowik. Uczniom, którzy w tym roku szkolnym otrzymali średnią ocen co najmniej 4,75 i
zachowanie wzorowe wręczyły vouchery na dowolny film w Multikinie. Wśród
nagrodzonych znalazło się 63 uczniów.
W dalszej części spotkania dyrektor szkoły p. Tatiana Muszyńska -Kwiecień wręczała
uczniom nagrody za osiągnięcia w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych:
matematycznych, przyrodniczych, literackich, z języka angielskiego, sportowych,
plastycznych oraz historycznych.
12 uczniów otrzymało nagrody książkowe za wybitne sukcesy w konkursach sportowych
pozaszkolnych. Wielkim osiągnięciem było zajęcie przez reprezentację szkoły dziewcząt II miejsca w Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej oraz zajęcie przez reprezentację szkoły chłopców III miejsca w Drużynowej Lidze LA, IV miejsca w piłce ręcznej oraz V miejsca w piłce koszykowej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Krakowie.
Kończąc spotkanie Pani Dyrektor gorąco pogratulowała wszystkim nagrodzonym dzieciom i zachęciła do udziału w konkursach, które czekają na nich w nadchodzącym roku szkolnym.
Wszystkim życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku edukacji.

W imieniu nagrodzonych dzieci, dziękujemy Pani Dyrektor
oraz Radzie Rodziców
za ufundowanie dyplomów oraz nagród.