POKOLORUJ Z NAMI JESIEŃ

Ach co to był za dzień….. W sobotę, 1 października 2022r. na przekór wszystkim strasznym prognozom pogody odbył się w naszej szkole piknik rodzinny, któremu przyświecało hasło „Pokoloruj z nami jesień”. Już od samego rana słychać było wesołą muzykę, kiedy nauczyciele razem z wolontariuszami rozpoczęli wielkie przygotowania. Nasze boiska szkolne ozdobione zostały setkami kolorowych balonów, przyjechała policja, straż miejska, pogotowie ratunkowe, straż pożarna i harcerze. Wszyscy wspólnie z uczniami zadbaliśmy o wspaniałą zabawę. Piknik rozpoczęły występy- wystąpiło językowe koło teatralne, koło języka hiszpańskiego, dzieci z klasy 3c, a pierwszaki zatańczyły szaloną zumbę, dorośli też mieli okazję zatańczyć. Dzieci bawiły się na ogromnej dmuchanej zjeżdżalni, wszyscy mogli też poskakać na dmuchanym skakańcu, można też było napić się aromatycznej kawy i gorącej czekolady oraz zjeść pyszną grochówkę. Na dzieci czekało 12 specjalnie przygotowane stanowisk do zabaw, gdzie każdy mógł wykazać się wiedzą, kreatywnością, przeprowadzić ciekawe doświadczenia, zatańczyć, spróbować swoich sił w sportowych rywalizacjach, a nawet podszkolić język angielski. W nagrodę za wykonane zadania na dzieci czekały nagrody: malowanie twarzy, zwierzątka z balonów i własnoręcznie wykonane plakietki! Dzięki rodzicom na naszym pikniku odbył się także kiermasz ciast, dzięki któremu zbieraliśmy fundusze na zakup wymarzonej dekoracji na dyskotekowe zabawy szkolne. Razem z nami na pikniku bawił się Przewodniczący Rady Miasta Krakowa pan Rafał Komarewicz, radny miasta i przewodniczący Rady Dzielnicy XVIII pan Stanisław Moryc, radna pani Bogumiła Drabik oraz przedstawiciel Rady Dzielnicy XVIII Krakowa pan Rafał Brzeziński.
Dziękujemy wszystkim za udział w pikniku i już dziś zapraszamy na kolejny – na wiosnę nasza szkoła obchodzić będzie swoje 70-lecie i z tej okazji czeka nas mnóstwo wspaniałych atrakcji.