ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

7 października 2022 r. obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasi uczniowie w tym dniu mogli wykazać się znajomością pamięciowego mnożenia. Na lekcjach matematyki przeprowadzone zostały krótkie egzaminy z tabliczkowej wiedzy. Uczniowie w wielkim skupieniu przystąpili do pracy. Ci, którzy bezbłędnie wykonali działania otrzymali odznakę i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Liczyła się nie tylko poprawność rozwiązania, ale także czas ukończenia egzaminu. Wśród ekspertów wyłonieni zostali najlepsi z najlepszych – uczniowie Ci otrzymali specjalne certyfikaty potwierdzające doskonałą znajomość tabliczki mnożenia. Piątoklasiści przygotowali również na ten dzień piękne plakaty. Dziękujemy serdecznie za tegoroczny udział w wydarzeniu i zapraszamy za rok!