ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2022r. obchodziliśmy w szkole kolejną rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Tradycyjnie z tej okazji odbyła się w szkole biesiada, podczas której obecni byli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz osoby które tworzyły historię szkoły – nasi zacni emeryci. Biesiadę uświetnił występ uczniów klasy 6A, szkolnego chóru oraz osób działających w Centrum Aktywności Seniora w Krakowie. Podczas spotkania pani dyrektor Tatiana Muszyńska – Kwiecień wręczyła pracownikom Nagrody Dyrektora, podziękowała wszystkim za wysiłek i zaangażowanie wkładane w codzienną pracę. Pani dyrektor życzyła zebranym niegasnącej satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów oraz uśmiechu, który może wiele.