DZIEŃ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

17 października 2022 r. był Dniem Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji Urząd Miasta Krakowa zorganizował spotkanie przedstawicieli samorządów szkolnych pod hasłem „Orientuj się na samorząd”. Naszą szkołę reprezentowała Małgorzata Chojnacka, Magdalena Halek oraz Julia Harańczyk. W spotkaniu wzięło udział ponad stu młodych samorządowców, którzy mieli okazję do wymiany doświadczeń i wielu twórczych dyskusji na tematy ważne dla szkolnych społeczności. Rozmawiano między innymi o sposobach pozyskiwania funduszy, integracji, promocji szkoły, podziale ról, organizacji dni tematycznych i zdrowej żywności. W dalszej części spotkania wszyscy wzięli udział w grze terenowej, a następnie uczestnicy mieli okazje kontynuować rozmowy przy pysznym obiedzie. To już kolejne nasze spotkanie samorządów uczniowskich- z każdego wracamy bogatsi o nowe, ciekawe pomysły, które będziemy się starali wdrożyć w życie w naszej szkole.