JESIENNE PRACE 1A

W październiku oraz listopadzie uczniowie klasy 1a na  lekcjach edukacji plastycznej i technicznej realizowali plastyczny projekt edukacyjny „Jesień”.  Wzbudził on duże zaciekawienie oraz zainteresowanie małych artystów. W ramach projektu prace były realizowane nie tylko znanymi dzieciom technikami jak wydzieranka, malowanie kredkami czy farbami. Uczniowie zapoznali się także z nowymi dla nich  technikami jak między innymi frotage, akwarela czy gwasz. Łączenie różnych technik na przykład origami z malowaniem farbami, czy kredkami było ciekawym rozwiązaniem artystycznym, które dawało fantastyczne efekty końcowe. Ogromnym zaskoczeniem dla pierwszaków były  magiczne dzieła,  które oglądane z różnej perspektywy, ukazują odmienne obrazy. Udział uczniów w projekcie pozwolił im nie tylko zdobyć nowe umiejętności i wiadomości,  ale umożliwił także świetną zabawę.
A to nasz dzieła: