MIKOŁAJKI

6 grudnia  – na ten dzień czekają wszyscy. Uczniowie z klas edukacji wczesnoszkolnej od rana zachodzili w głowę, czy Mikołaj w tym roku o nich nie zapomniał. Oczywiście, że nie. Wszyscy znaleźli w swoich klasach upominki. Uczniowie klasy I B zostali obdarowani przez Mikołaja dodatkowym prezentem -zajęciami w czasie których dzieci odkrywały tajniki produkcji pralin i czekolady. Uczestnicy pod okiem pań prowadzących poznali najważniejsze fakty dotyczące ulubionych słodkości oraz garść czekoladowych ciekawostek. Sam Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami odwiedził  dzieci 7 grudnia. Uwieczniliśmy radość z prezentów, zajęć z produkcji pralinek i spotkania z Mikołajem na zamieszczonych  poniżej zdjęciach.