ZIMA W SZKOLE

Ferie już za nami, a w głowach wciąż wiele wspomnień. W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku w szkole zorganizowana została akcja „Zima w szkole”. Atrakcji było wiele!
Uczestnicy akcji wzięli udział w wyjściu do kina, teatru, muzeum, do krainy zabaw dziecięcych oraz na basen. Odbyły się warsztaty edukacyjne, modelarskie, plastyczne i kulinarne. Na długo w pamięci dzieci pozostanie też spotkanie z gadami, karnawałowe szaleństwo oraz harce na „dmuchańcach”. Dzieci biorące udział w akcji zgodnie stwierdziły, że to był udany czas i już czekają na „Lato w szkole”.
W ramach akcji, nasza szkoła włączyła się do projektu „Kraków Wspólnie” organizowanym przez
Fundację Internationaler Bund Polska we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa finansowanym ze środków funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz dzieci Unicef. Ze środków Fundacji Internationaler Bund Polska sfinansowane zostały: wyjście uczniów do Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz warsztaty modelarskie; wyjście do Muzeum Etnograficznego oraz warsztaty edukacyjne; wyjście do Multikina.