PIERWSZE KROKI NA ŚNIEGU

Uczniowie klas IV i V naszej szkoły zainaugurowali udział w miejskim programie sportowym ,,Pierwsze kroki na śniegu” organizowanym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie na terenie stacji narciarskiej Podstolice SKI.
Celem prowadzonych zajęć jest nauka jazdy na nartach lub snowboardzie zgodnie
z programem nauczania Polskiego Związku Narciarskiego. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne a organizator zapewnia dla każdego uczestnika programu: transport, karnety na wyciągi, wypożyczenie sprzętu, instruktorów oraz ciepłą herbatę po zakończeniu zajęć. Już na pierwszych zajęciach, które odbyły się 14 lutego 2023 r. grupa licząca 45 uczniów przyswajała sobie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.
Młodzi sportowcy pomimo upadków, dzielnie i z uśmiechem pokonywali kolejne etapy nauki.
Życzymy im dużo wytrwałości i satysfakcji w zdobywaniu nowych umiejętności.