LABOLATORIA PRZYSZŁOŚCI

Pracownie językowe w 80-tce cieszą się coraz większą popularnością. Uczniowie bardzo lubią lekcje „w słuchawkach” i wciąż są one bardzo atrakcyjne, gdyż dają wiele ciekawych rozwiązań, których nie da się wprowadzić na lekcjach w innych salach. Czy można pracować w grupach jeśli się nie siedzi obok siebie? Czy możliwa jest praca w parach, jeżeli uczniowie zajmują miejsca na dwóch końcach sali? W naszych salach językowych jest to bardzo proste:) Dodajmy do tego doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu można bez zakłóceń skupić się na rozumieniu słuchowisk w językach obcych i mamy idealne miejsce do nauki. Uczniowie klas trzecich nie mogli się już doczekać, kiedy oni też będą korzystać ze słuchawek, więc zapraszamy ich już teraz:)