DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

7 marca 2023 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, któremu patronowało hasło „Pomagamy rozwijać skrzydła”. Przybyłych gości powitała pani dyrektor p. Tatiana Muszyńska-Kwiecień. Na dzieci z nowohuckich przedszkoli czekały liczne atrakcje. Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami oraz poznać ofertę edukacyjną dla klas pierwszych.
Nasi mili goście samodzielnie wykonali pamiątkowe przypinki, zakręcili bajkowym kołem fortuny, zobaczyli bum bum rurki w akcji. Weszli na tor przeszkód, poznali zagadki dla Jacka i Agatki, rozwiązywali krzyżówkę o Krakowie. Z patyczków i kostek układali opowieści.
Tworzyli budowle z klocków wafli. Sprawdzili, co słychać w kosmosie. Wkroczyli do
pracowni językowej. Przekonali się, że można zrobić coś wspaniałego z niczego. Było trójwymiarowe drukowanie, zabawy z klockami matematycznymi. Były doświadczenia przyrodnicze, piękna fotobudka, język angielski z TIK-iem, wierszyki łamiące języki. Czekał na nich magiczny dywan, mikroskop, cymbergaj, piłkarzyki, tablica interaktywna, a nawet Harry Potter. Było mnóstwo pozytywnej energii.
Dziękujemy naszym gościom za wspólnie spędzony czas.