PISARKA PISZE DO ÓSMOKLASISTÓW

Elżbieta Jodko-Kula, autorka książek dla dzieci i młodzieży, laureatka I nagrody w VI Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren za powieść „Zaplątani w sieci”, przesłała naszym ósmoklasistom piękną wiadomość.
To odpowiedź pisarki na projekt uczniów klasy 8a „Filozof w fabryce”.
Oto ona:

Do uczniów klasy 8a ze Szkoły Podstawowej nr 80 z Nowej Huty
Dzień dobry!
Zapoznałam się z Waszą prezentacją i bardzo mi się podoba. Zarówno pomysł jak i realizacja zasługują na szóstki (mam nadzieję że je dostałyście!).
W ważnym momencie Waszej drogi życzę całej klasie 8a dokonania słusznych wyborów, stopniowych sukcesów (bo jak przychodzą zbyt szybko to może się zakręcić w głowie, a wtedy nie trudno o upadek), a przede wszystkim spokoju i opanowania na egzaminie.
Z takimi pomysłami oraz pracowitością macie świat przed sobą, bo kreatywność i pracowitość to klucz do zadowolenia z tego co się robi.
Nie przestawajcie marzyć i pracować (w przerwach pomiędzy odpoczynkami).
Powodzenia!

Elżbieta Jodko-Kula