KLASA 7A NA ZAJĘCIACH WARSZTATOWYCH I KOPCU KRAKA

6 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 7A wzięli udział w warsztatach w Teatrze
Starym. W pierwszej części zajęć dowiedzieli się, jak wielu działań oraz ścisłej współpracy licznej grupy osób wymaga przygotowanie sztuki teatralnej. Czy zespół klasy 7A jest zintegrowany i potrafi współdziałać przy realizacji otrzymanego zadania, uczniowie mogli przekonać się w drugiej części spotkania, która miała formę ćwiczeń warsztatowych.
Wszyscy zostali zaangażowani do udziału w zabawach mających na celu podniesienie
komunikacji, kreatywnego myślenia i kompetencji społecznych. Kolejną atrakcją w tym dniu był przejazd do Podgórza i wyjście na Kopiec Kraka. Była rekreacja na terenach zielonych wokół kopca i oglądanie panoramy Podgórza. Uczniowie niechętnie wracali do szkoły, bo w takich pięknych plenerach z przyjemnością spędziliby ze sobą całe popołudnie.