SUKCES W KONKURSIE„PROMUJEMY SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI 2023”

Z ogromną radością informujemy, że zdobyliśmy II miejsce w konkursie „Promujemy Szkolny Budżet obywatelski”. Już trzeci rok jesteśmy na liście zwycięzców!  Konkurs  ma na celu promowanie koncepcji partycypacji społecznej w krakowskich szkołach, a także ma zachęcić uczniów do współdecydowania oraz aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły i miasta. Jury doceniło innowacyjność naszego filmu, kreatywność, pracochłonność oraz walory estetyczne i artystyczne.
Zdobywając wysokie miejsce w konkursie – otrzymaliśmy nagrodę, bezpłatny wyjazd do Centrum Wypoczynku JORDANOVA w Gołkowicach Górnych dla wskazanej przez dyrektora szkoły klasy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w powstanie filmu.