#OGARNIAMY ŻYCIE

12 czerwca 2023 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w gali finałowej pilotażowego programu #OGARNIAM ŻYCIE.
OGARNIAM ŻYCIE to miejski projekt, który został zainaugurowany w listopadzie ubiegłego roku i powstał w odpowiedzi na sygnały związane z pogarszającą się kondycją psychiczną młodych ludzi. Razem z nami wzięło w nim udział 39 szkół podstawowych.
W trakcie trwania pilotażu całego programu, nasi uczniowie brali udział w warsztatach, spotkaniach, biegach, konkursach i szkolnych akcjach.
Podczas gali, Andrzej Kulig- zastępca prezydenta miasta Krakowa- nagrodził naszą szkołę certyfikatem Ambasadora Miejskiego Projektu #OGARNIAM ŻYCIE. Ponadto
uczestnicy programu z naszej szkoły- uczniowie klasy VII b wraz z trzema koordynatorami z klas ósmych – otrzymali upominek – plecak i koszulkę z logo projektu.
Projekt # OGARNIAM ŻYCIE pozwolił naszym uczniom ujrzeć świat bardziej
barwny i kolorowy.