DZIEŃ SPORTU KLAS IV – VIII

Rok szkolny powoli zbliża się ku końcowi. Na dwa dni przed rozdaniem świadectw odbył się długo wyczekiwany przez wszystkich  DZIEŃ SPORTU. Mimo żaru lejącego się z nieba, energia i zapał młodych zawodników były imponujące! Imprezę rozpoczął występ grupy tanecznej „Klips”. Następnie uczniowie wzięli udział w sztafecie. Każdy chętny mógł spróbować swoich sił w takich konkurencjach jak: bieg na 60m, rzut piłką lekarską, slalom z rzutem do kosza czy skok w dal. Dziewczynki z klas 6 i 7 rywalizowały w piłce ręcznej, zaś chłopcy z klas 5 i 6 rozegrali ekscytujący mecz piłki nożnej. Wiele emocji, jak zawsze wzbudziła konkurencja przeciągania liny. Dzień sportu był okazją do wspaniałej zabawy, współzawodnictwa i rywalizacji w duchu fair play. Przypomniał także o ważnej roli sportu i zdrowego stylu życia.