DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

Ostatnie dni upłynęły w naszej szkole pod znakiem kiermaszu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu Rodziców i Uczniów udało nam się zebrać mnóstwo używanych: zabawek, gier i książek. Pokaźny stos darów, budził niepewność organizatorów i pytanie, czy uda się sprzeda całe to uzbierane dobro?
Jednak po raz kolejny okazało się, że serca naszych Nauczycieli, a  także Uczniów i ich Rodziców biją w rytmie Orkiestry! Przez cały tydzień wolontariusze z wielkim zapałem sprzedawali dary podczas kiermaszu. Każdy chciał dołożyć swoją cegiełkę. Wyniki akcji przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 3590,10 zł, czyli ponad 3 razy więcej, niż przed rokiem!  Pieniądze zostały przekazane w dzień finału do sztabu WOŚP. Dziękujemy za waszą hojność i wsparcie!