„EYES ON KIDS” – PRZEGLĄD PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

19 marca 2024 r. reprezentanci klasy 3B oraz uczniowie klas pierwszych wzięli udział w emocjonującym wydarzeniu – Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej „Eyes on Kids”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były „fairy tales”, czyli bajkowe opowieści.
Klasa 3B zachwyciła publiczność wykonaniem utworu „Holding Out for a
Hero” ze znanej bajki „Shrek 2”. Natomiast klasy pierwsze zaskoczyły wszystkich, swoim pełnym wdzięku wykonaniem piosenki „Shake It Off” z filmu „Sing”.
Występy naszych podopiecznych podbiły serca widzów. Nasi uczniowie nie tylko zaprezentowali swoje zdolności wokalne, ale także doskonale poradzili sobie z językiem angielskim. Dodatkowo, w swoich występach umiejętnie wplatali elementy gimnastyki, akrobacji oraz cheerleadingu używając pomponów. Dzięki temu wydarzeniu nasze klasy mogły wykazać się nie tylko talentem muzycznym, ale także kreatywnością i umiejętnością współpracy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom doskonałych występów oraz dziękujemy
za reprezentowanie naszej szkoły w tak imponujący sposób!