SPOTKANIE AUTORSKIE Z WERONIKĄ SZELĘGIEWICZ

Koniec marca to w szkole zatrzęsienie literackich wydarzeń. W piątek 22 marca 2024 r. zostało zorganizowane niecodzienne wydarzenie – spotkanie autorskie z  panią Weroniką Szelęgiewicz. Pani Weronika jest autorką serii książek „Koniberki” oraz pozycji  ” Na tropie baśniostwów”. Książki pani Szelągiewicz wpisane zostały na listę Polskiej Sekcji IBBY, czyli stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych. Przez cały tydzień poprzedzający spotkanie, uczniowie zapoznawali się z perypetiami malusieńkich koników, które są bohaterami serii „Koniberki”. Podczas spotkania uczniowie byli bardzo aktywni, chętni do odpowiadania na pytania oraz do ich zadawania. Na zakończenie spotkania pani Weronika rozdawała wymarzone autografy.
Z pewnością jeszcze nie raz zorganizujemy w szkole spotkanie autorskie, by aktualny zapał małych czytelników nigdy nie zgasł.