GADAJĄCA 80-TKA

Co słychać ciekawego? Jeśli chcecie być na bieżąco z najnowszymi  szkolnymi ciekawostkami, to nie możecie przegapić naszych radiowych audycji. Ekipa GADAJĄCEJ 80-TKI, tym razem w składzie: Asia Staniewska, Ola Staniewska, Lena Harabasz i Marta Batsian, zaprezentowała wyniki konkursu na opowiadanie o przygodach małego Wojtka Bogusławskiego, który zorganizowaliśmy z okazji Dnia Książki. Najciekawsze opowiadanie napisała uczennica klasy 2b, Hania Stelmachowska – gratulujemy sukcesu. Dziewczyny omówiły także wyniki ankiety przeprowadzonej w ramach akcji „Poznaj naszych nauczycieli”. O co pytaliśmy tym razem? Byliśmy ciekawi, czym zajmują się nauczyciele w wolnym czasie. Okazało się, że poza tym czego się spodziewaliśmy, czyli czytaniem, bieganiem, szydełkowaniem, nasi nauczyciele bardzo lubią spać, leniuchować i …jeść. Kto by pomyślał… Oczywiście GADAJĄCA 80-TKA nie zapomniała opowiedzieć o ciekawych dniach z kalendarza świąt nietypowych – Dniu Sekretarki, Dniu Pingwina czy Dniu Bez Komputera.
Radiowcy ogłosili też konkurs na LOGO dla szkolnego radia. Każdy kto ma pomysł, proszony jest o narysowanie go i dostarczenie do szkolnej biblioteki. Konkurs będzie trwać tak długo, aż znajdziemy coś, co zachwyci całą szkołę. Czekamy na Wasze rysunki!
Do usłyszenia po długim weekendzie!