ROWEROWY MAJ

Od 6 do 29 maja 2024 r. po raz kolejny zapraszamy uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy i udziału w  AKCJI ROWEROWY MAJ. Zapraszamy do aktywności ruchowej poprzez przyjazdy do szkoły rowerem, hulajnogą, na rolkach lub deskorolce. Rowery i hulajnogi należy przypinać do stojaków znajdujących się przed szkołą lub przy wejściu na plac zabaw. Rolki oraz deski prosimy zostawiać w reklamówkach w szatni. Każdy uczeń otrzyma książeczkę z głównymi zasadami bezpiecznej jazdy na rowerze oraz miejscem na naklejki, otrzymywane za aktywny przyjazd do szkoły. Każda klasa otrzyma plakat, na którym należy przyklejać okrągłe naklejki. Za każdy rowerowy dzień uczeń otrzymuje dwie naklejki –  kwadratową, którą wkleja do swojej książeczki oraz okrągłą, którą przykleja na klasowy plakat.
Dla najbardziej aktywnych klas i uczniów czekają jak co roku nagrody.
DOBREJ ZABAWY!