KAMYCZKI NADZIEI

Każdej wiosny rozkwitają wokół nas Pola Nadziei, kwitną żonkilowo, zapraszając do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji pomocy Hospicjum św. Łazarza. W tym roku także uczniowie SP 80 wzięli się ochoczo do pracy i stworzyli piękne kamyczki, które następnie wyruszyły w podróż do podopiecznych hospicjum. Malując: żonkile, słońce, kwiaty, zielone listki, uczniowie oderwali na chwile głowy od ekranów telefonów, by dostrzec piękno otaczającego ich świata i budzącej się do życia przyrody. Pokazali, że każdy z nas, może zrobić coś dla drugiego człowieka, wykazać się empatią i dobrym sercem.
Miło nam poinformować, że dwoje uczniów: Aleksandra Staniewska i Dominik Kurzawa otrzymało wyróżnienie w kamyczkowym konkursie i razem ze swoją klasą, 4a wezmą udział w wielkiej Gali Szkolnych Pól Nadziei, która 28 maja odbędzie się w NCKu. Gratulujemy!