WESPRZYJ NASZĄ SZKOŁĘ W AKCJI LIDLA „TALENCIAKI DLA SZKÓŁ”

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele Naszej Szkoły!
Zachęcamy do udziału w akcji: SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW!
Gorąco zapraszamy do zbierania Talenciaków, które wydawane są w sklepach Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo, otrzymają Państwo Talenciaka, którego mogą przekazać wybranej szkole. Im więcej Talenciaków, tym więcej atrakcyjnych nagród możemy otrzymać.

Dzięki Państwa wsparciu w ubiegłym roku udało nam się zebrać aż 4480 Talenciaków, które zamieniliśmy na wspaniałe nagrody. Mogliśmy doposażyć naszą szkołę w sprzęt sportowy do: piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, matę do rzutów z woreczkami.
Talenciaki można wrzucać do pudełek, które znajdują się przy wejściu do szkoły oraz w szatni. Kupony można także samodzielnie skanować lub rejestrować za pośrednictwem strony https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/46154

Dziękujemy za wsparcie!!!