HALO. HALO

Z radością informujemy, że nasze szkolne radio GADAJĄCA 80-TKA wznowiło działalność po wakacyjnej przerwie. Za nami już dwie mega ciekawe audycje, w których nasi wspaniali radiowcy umilają uczniom czas, informując o sprawach ważnych i najważniejszych w szkole i na świecie.
Ku radości nas wszystkich szkolne radio podjęło się odliczania dni pozostałych do …wakacji. Uczniowie mogli posłuchać także o działaniach, które należy podjąć udzielając pierwszej pomocy, o tym skąd wziął się Dzień Piłkarza, jak mówić pirackim głosem, o pierwszej miłości Pani od muzyki oraz posłuchać muzyki country.
GADAJĄCA 80-TKA informuje także, o wszystkich nadchodzących wydarzeniach szkolnych tak, aby nikt w szkole niczego nie przegapił.
Już wkrótce kolejne audycje, do wysłuchania których gorąco wszystkich zapraszamy.